top of page

EĞİTİM PROGRAMLARI

MICROBLADING

2010 sonrası dönemin en çok tercih edilen kalıcı makyaj metodlarından biri olarak microblading; özel aplikatörlerin ucuna takılan tek kullanımlık iğneler ile manuel olarak uygulanan bir tekniktir. Bu eğitim programına katılrak microblading tekniğinin tüm inceliklerini öğrenecek, Lolan Beauty Academy bünyesinde kariyer sahibi olma şansını elde edeceksiniz.

1.png
2.png

MİKROPİGMENTASYON

Kozmetik dövme, kalıcı makyaj, kontür, micropigmentasyon gibi birçok isimle anılan micro-pigment uygulaması; mikro-steril ve tek kullanımlık iğneler yardımıyla, organik ve mineral pigmentlerin deri altına yerleştirilmesi işlemidir. Bu yöntemle yapılan uygulamalar her geçen gün gelişmekte ve yenilenmektedir. Bu eğitim programına katılrak mikropigmentasyon uygulamalarının tüm inceliklerini öğrenecek, Lolan Beauty Academy bünyesinde kariyer sahibi olma şansını elde edeceksiniz.

CİLT BAKIMI

Cilt Bakımı alanında kendini geliştirip kariyer yapmak isteyen güzellik uzmanlarına verilen eğitimde, uzmanların analizi iyi yaparak cildin ihtiyaçlarını belirlemesi ve uygun tedavi yöntemlerini seçebilmesi hedeflenir. Medikal – Estetik uygulamalarının başarısının artmasında cildin hazırlanması ve güçlendirilmesi oldukça önemlidir. Elektro – Estetik bakımlar, dermo-kozmetik bakımlar ve medikal estetik bakımların doğru kombinlenmesi güzellik uzmanının bilgi ve deneyimine dayanmaktadır. Eğitim programını tamamlayan uzmanlar tüm bakım tekniklerini profesyonelce uygulayacak bilgi ve donanıma sahip olurlar.

Yüz
Eğitim Programları: Ürünler
bottom of page