top of page

Hakkımızda

İsmimiz bize sonsuz güzellik arayışını hatırlatıyor. Yaklaşık 4 bin yıl önce, muhtemelen bugünkü Trakya topraklarından yola çıkmış, evinden çok uzakta, İpek Yolu üzerinde yürüyen Lolan Güzeli; 1980'de, batılı bir belgesel ekibi tarafından bulunduğunda çarpıcı kızıl örgüleri, çıkık elmacık kemikleri, iri gözleri, bozulmamış kirpikleri, moda kıyafetleri ve kozmetik dövmeleri ile zamana meydan okuyordu.

Ürün ve eğitim konseptimizi oluştururken her konuda titizlikle yol aldık. Özgün olmaya ve yaptığımız çalışmaya ruhumuzu katmaya dikkat ettik. PMU pigmentlerimize tüm medeniyetlerin beşiği olan Mezopotamya kentlerinin ve Anadolu göllerinin isimlerini, Microblading pigmentlerimize ise Mezopotamya dağlarının isimlerini verdik. Bu sayede uzmanlarımız, kullandıkları renklerin isimlerinden etkilenmeden, pigmentoloji bilgilerini kullanarak renk seçimi yapabilecekler.

Bir İstanbul markası olarak amacımız, güzellik kavramını ait olduğumuz toprakların kültürel zenginliği ve kurucumuz Berrin Çetiner’in mesleki tecrübesi ile rafine ederek nitelikli kalıcı makyaj uzmanları yetiştirmek ve sektörün kaliteli ürün ihtiyacını karşılamak.

Hakkımızda: Hakkımızda
bottom of page